Realizace domů POP

Rodinné domy POP splňují nejen vaše požadavky na dům, ve kterém budete spokojeně žít ještě mnoho dalších let. Propracovaností použitých konstrukcí a materiálů splňují také nejnovější kritéria pro energeticky úspornou výstavbu. A to již v základním modelu!

 • O 20-30% více tepelné izolace. Izolační materiály jsou vkládány mezi díly rámové konstrukce a zdvojené doplňkovou vnější izolací, aby nedošlo ke vzniku tepelných mostů.
 • Okna a dveře s vysokým tepelným odporem rámu a trojitým zasklením. Díky nim je zajištěna výborná tepelná pohoda v domě. V rámu oken a dveří je navíc použito několikanásobné těsnění.
 • Řízené větrání s rekuperací zaručuje účinnější výměnu vzduchu a pomocí výměníku zachovává v budově teplo.

Díky těmto inovacím dosahují rodinné domy POP nevídané energetické účinnosti. Energetická spotřeba je méně než 50kWh/m2 za rok. Kromě pohodlného bydlení a stavby šetrné k životnímu prostředí se tak můžete radovat také z velmi nízkých účtů za energie.

Rodinné domy POP – variabilní typové dřevostavby z prefabrikovaných panelových dílců

Systém výstavby rodinných domů POP lze označit jako tzv. stavebnicovou technologii, kdy se domy staví z jednotlivých panelů.

Panelové dřevostavby lze charakterizovat jako stavby, jejichž stěny jsou složeny z jednotlivých prvků sendvičové konstrukce. Základním prvkem panelových dřevostaveb je dřevěný rám, který tvoří dřevěné trámy jednotného profilu. Rám je z obou stran opláštěný dodatečnými vrstvami velkoplošných materiálů, jako je sádrokarton nebo dřevovlákno a další materiály, které plní tyto funkce:

 1. Izolují konstrukci a interiér proti úniku tepla či přehřívání
 2. Izolují proti vlhkosti
 3. Jsou nosným prvkem celého domu
 4. Chrání proti vlivy počasí
 5. Vyztužují stěny

Domy POP jsou vyráběny s nejvyšším stupněm prefabrikace, což znamená, že jednotlivé panelové dílce nebo celé stěny jsou dopředu sestavené na dílně a na staveništi dochází už jenom k rychlému smontování. Jednotlivé panely jsou připraveny ve výrobní hale, tudíž nejsou vystaveny povětrnostním podmínkám a nehrozí vniknutí vlhkosti do panelu a je tak zajištěna kvalita konstrukce domu.

Výstavba z předem připravených panelů je velmi rychlá, prakticky do druhého dne je stavba pod střechou a může se pracovat na dokončovacích pracích uvnitř a vně domu.

Variabilní domy POP

 • 4 typy střech
 • 10 typů omítek
 • 20 druhů příslušenství
 • 8 druhů oken
 • 5 uspořádání interiéru

Úpravy ZDARMA!

Ceník domů POP

Více informací