Nacházíte se zde:
 1. Hlavní stránka
 2. Rodinné domy
 3. Provedení
 4. Výstavba
 5. Realizace domů POP

Realizace domů POP

Rodinné domy POP splňují nejen vaše požadavky na dům, ve kterém budete spokojeně žít ještě mnoho dalších let. Propracovaností použitých konstrukcí a materiálů splňují také nejnovější kritéria pro energeticky úspornou výstavbu. A to již v základním modelu!

 • O 20-30% více tepelné izolace. Izolační materiály jsou vkládány mezi díly rámové konstrukce a zdvojené doplňkovou vnější izolací, aby nedošlo ke vzniku tepelných mostů.
 • Okna a dveře s vysokým tepelným odporem rámu a trojitým zasklením. Díky nim je zajištěna výborná tepelná pohoda v domě. V rámu oken a dveří je navíc použito několikanásobné těsnění.
 • Řízené větrání s rekuperací zaručuje účinnější výměnu vzduchu a pomocí výměníku zachovává v budově teplo.

Díky těmto inovacím dosahují rodinné domy POP nevídané energetické účinnosti. Energetická spotřeba je méně než 50kWh/m2 za rok. Kromě pohodlného bydlení a stavby šetrné k životnímu prostředí se tak můžete radovat také z velmi nízkých účtů za energie.

Rodinné domy POP – variabilní typové dřevostavby z prefabrikovaných panelových dílců

Systém výstavby rodinných domů POP lze označit jako tzv. stavebnicovou technologii, kdy se domy staví z jednotlivých panelů.

Panelové dřevostavby lze charakterizovat jako stavby, jejichž stěny jsou složeny z jednotlivých prvků sendvičové konstrukce. Základním prvkem panelových dřevostaveb je dřevěný rám, který tvoří dřevěné trámy jednotného profilu. Rám je z obou stran opláštěný dodatečnými vrstvami velkoplošných materiálů, jako je sádrokarton nebo dřevovlákno a další materiály, které plní tyto funkce:

 1. Izolují konstrukci a interiér proti úniku tepla či přehřívání
 2. Izolují proti vlhkosti
 3. Jsou nosným prvkem celého domu
 4. Chrání proti vlivy počasí
 5. Vyztužují stěny

Domy POP jsou vyráběny s nejvyšším stupněm prefabrikace, což znamená, že jednotlivé panelové dílce nebo celé stěny jsou dopředu sestavené na dílně a na staveništi dochází už jenom k rychlému smontování. Jednotlivé panely jsou připraveny ve výrobní hale, tudíž nejsou vystaveny povětrnostním podmínkám a nehrozí vniknutí vlhkosti do panelu a je tak zajištěna kvalita konstrukce domu.

Výstavba z předem připravených panelů je velmi rychlá, prakticky do druhého dne je stavba pod střechou a může se pracovat na dokončovacích pracích uvnitř a vně domu.

Variabilní domy POP

 • 4 typy střech
 • 10 typů omítek
 • 20 druhů příslušenství
 • 8 druhů oken
 • 5 uspořádání interiéru

Úpravy ZDARMA!

Ceník domů POP

Více informací